2017 KALENDER
Esialgne kalender 2017 hooajaks
  Võistlus 
(korraldaja)
Märkus
L 07.01.Paunküla I
(TKSK) 
(sõltuvalt jääst kas 07. või 14.01.) 
P 08.01  
L 14.01.
Paunküla I
(TKSK)
(sõltuvalt jääst kas 07. või 14.01.)
P 15.01.
 
L 21.01.Tamula
(Kalastussport.ee)
 
P 22.01.Paunküla II
(TKSK)
 
L 28.01.Võrtsjärve I
(LEKK)
EÕL reiting 
P 29.01.
 
   
L 04.02.  
P 05.02.Paunküla reservKui jääolud ei luba I etappi läbi viia
L 11.02.Paunküla IIIEÕL reiting (kastides)
superfinaal
P 12.02.  
L 18.02.EMV 1 (?) 
Maardu ahven
 
P 19.02. EMV 2 (?) 
R 24.02. MM
L 25.02. MM
P 26.02. MM
   
L 04.03.EMV 1 (?)
Kasepää kala
 
P 05.03.EMV 2 
L 11.03.  
P 12.03.  
L 18.03.  
P 19.03.  
L 25.03.  
P 26.03.  

2016 Taliliiga

   2016top20
1Margus Ollin
2Andrey Turbin
3.5Laur Tammeorg
3.5Margus Mosov
5Aivar Kõmmits
6Konstantin Voznjuk
7Denis Zigadlo
8Timo Roos
9Denis Manov
10Andrus Nurme
11Mati Banhard
12Jaak Kask
13Nikita Saloid
14Harri Nurk
15Alexander Andrusenko
16Kaido Olev
17Valmar Lilleoja
18Denis Mezennõi
19Jürgen Kirsis
20Viivi Liias

2016 videod: 
Erastvere: https://youtu.be/MC-ba2FYn0g
EMV 1. päev: https://youtu.be/fmfl5isa3wY
EMV 2. päev: https://youtu.be/M1vs6rlENoY
Paunküla III: https://youtu.be/Hv2SvUBq9Sk
Kaiavere: https://youtu.be/b69pEWMSJlU
Kaisma: https://youtu.be/zulSRQQoS14
Anne: https://youtu.be/_Lt4hdBWaqY
Anne, Kostja linask: https://youtu.be/ci9pOOBWDNE
Võistre: https://youtu.be/mLAF04ojs6U


2016 Taliliiga

2016 EÕL reiting

25/03/16 Võistre Grand Finale
19/03/16 Anne
13/03/16 Kaisma Sõbrad
12/03/16 Kaiavere
05/03/16 Paunküla III
27-28/02/16 EMV
24/02/16 Paunküla II
21/02/16 Erastvere
30/01/16 Võrtsjärve I
23/01/16 Paunküla I
16/01/16 Tamula


2015 Taliliiga

08/03/15 Paunküla III
07/03/15 Kasepää
01/03/15 EMV
24/02/15 Paunküla II
22/02/15 Maardu
21/02/15 Kaisma
07/02/15 Võistre
31/01/15 Võrtsjärve
24/01/15 Paunküla I
18/01/15 Tamula

2014 Taliliiga
08/03/14 Kasepää
02/03/14 EMV
01/03/14 Paunküla II
23/02/14 Kaisma
22/02/14 Maardu
16/02/14 Voore
08/02/14 Voka
01/02/14 Võrtsjärve
25/01/14 Paunküla I

2013 Taliliiga
06/04/13 Kadrina
30/03/13 Pühajärve
23/03/13 Paunküla III
16/03/13 Loosalu
10/03/13 Uljaste
09/03/13 Vagula
03/03/13 Maardu
02/03/13 EMV
23/02/13 Vudila
23/02/13 Paunküla II
17/02/13 Voore
09/02/13 Voka
02/02/13 Võrtsjärve
26/01/13 Paunküla I